HACJENDA W REDLE ZAPRASZA!

ZADZWOŃ (+48) 537 446 557

                        odpowiemy na Twoje pytania

 

 

 

WESELA

 Rooms & Suites

 

LIMUZYNA

NOCLEGI

MENU 1

MENU 2

 Our Restaurant

MENU 3

 Our Restaurant

wesela2 in

 

Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych  w niebanalnym stylu i romantycznym nastroju w idealnie dostosowanym do tego celu pawilonie "HACJENDA" mogącym pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Czytaj więcej: Wesela w HACJENDZIE

Ośrodek Wypoczynkowy "Hacjenda" położony jest w miejscowości Redło, w województwie zachodniopomorskim. Nasza miejscowość znajduje się w sąsiedztwie przepięknych i atrakcyjnych terenów przyrodniczo-turystycznych objętych ochroną Natura 2000. Zaledwie 12 km od nas przebiegają granice otuliny "Drawskiego Parku Krajobrazowego". Krainy z przepięknymi jeziorami i bogatymi w runo, gęstymi lasami. Większość jezior posiada wysoką klasę czystości, dostatnich w różne gatunki ryb. Wielohektarowe akweny dają możliwość uprawiania wielu sportów wodnych, w tym przede wszystkim żeglarstwa i nurkowania. Nasze okolice są rajem dla miłośników wędkarstwa, żeglarstwa, grzybobrania, a także osób lubiących aktywnie spędzać swój czas na rowerze lub o kijkach - Nordic Walking. Dlatego warto skorzystać z oferty jaką dla Państwa przygotowaliśmy i zatrzymać się w naszym ośrodku wypoczynkowym.

 

Czytaj więcej: Atrakcje regionu

Miło nam poinformować, że nowodobudowana sala w Hacjendzie umożliwia organizacje uroczystości weselnych do 120 os. Zapewniamy jak zwykle bogate i wykwintne menu. Zapraszamy do rezerwowania wolnych terminów w 2017 roku.

Previous Next Play Pause
hacjenda-wita HACJENDA WITA!
hacjenda HACJENDA!
doskonale-menu DOSKONAŁE MENU
wesele-marzen WESELE MARZEN!
wesela WESELA
domki-letniskowe.1 Domki letniskowe
Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszego ośrodka. Zaufało nam już wielu Klientów, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. 
Każdy projekt traktujemy poważnie i indywidualnie, gdyż zależy nam, aby dostarczyć Tobie i Twoim bliskim wspaniałego, nietuzinkowego doświadczenia i miłych wspomnień, które pozostają na całe życie.

O NAS

POŁOŻENIE

Nasz ośrodek położony jest pomiędzy Świdwinem a Połczynem-Zdrój.

Czytaj więcej...

 

HACJENDA

Nasz ośrodek powstał na przełomie 2005/2006 roku w przepięknej okolicy.

Czytaj więcej...

 

ATRAKCJE

Jesteśmy położeni w okolicach Połczyna-Zdroju i Szwajcarii Połczyńskiej.

Czytaj więcej...

 

OFERTA

Pobyt w naszym ośrodku to czysta satysfakcja dla Ciebie i rodziny...

Czytaj więcej ...