Hacjenda

Wpłaty prosimy dokonywać na następujące dane:

 

 

FHU Animax Anna Świtała
Redło 11a
78-320 Połczyn Zdrój
BZWBK
nr konta: 84 1090 2662 0000 0001 0357 4016

 SWIFT: WBKPPLPP

 

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" współpracuje z następującymi firmami i partnerami:

 

 

logo switala international 

Świtała International

 

 

logo polczyn24 mini

Polczynzdroj24.pl

 

 

banner marta hacjenda5

 www.sanatoriummarta.pl

 

 

piraci

Piraci-Parsenty.pl

 

hacjenda in

 

Pawilon Hacjenda, od którego bierze nazwę cały ośrodek powstał w 2012 roku. Jesteśmy z niego bardzo dumni ponieważ, daje możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych na bardzo wysokim poziomie, z świetnym klimatem i romantycznym nastrojem.

Read more: Pawilon Hacjenda

 

redlo widok

 foto: www.polczynzdroj24.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" położony jest we miejscowości Redło, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim.  Redło to duża, przedsiębiorcza i zadbana wieś licząca blisko 1200 mieszkańców z dostępem do sklepów, hali sportowej, stadionu i Kościoła.

Read more: Redło

redlo hala widok

 

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" położony jest we miejscowości Redło, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim.  Redło to duża, przedsiębiorcza i zadbana wieś licząca blisko 1200 mieszkańców z dostępem do sklepów, hali sportowej, stadionu i Kościoła SPRAWDŹ >>>.

Read more: Atrakcje Hacjendy

 

historia in

 

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" należy do firmy FHU Animax, która od 2004 roku prowadzi działalność w zakresie organizacji obozów letnich dla dzieci i młodzieży. Swoją działalność stale rozwijamy, a ośrodek nasz rozboduwujemy o dodatkową infrastrukturę i atrakcję, podnosząc jego standard.

Read more: Historia Hacjendy

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" położony jest we wsi Redło, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim.  Nasz ośrodek oddalony jest od Świdwina - 10 km, od Połczyna-Zdroju - 12 km, od Drawska Pomorskiego - 43 km, od Kołobrzegu - 63 km, Koszalina - 64 km, Świnoujścia - 128 km, Szczecina - 132 km, od Poznania - 195 km, od Berlina - 268 km, od Warszawy - 505 km.

Read more: Położenie Hacjendy