hacjenda in

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Hacjenda" od 2012 roku z powodzeniem organizuje wszelkiego typu imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, wigilie, imieniny, andrzejki, Sylwester, spotkania biznesowe itp. Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych  w niebanalnym stylu i romantycznym nastroju w idealnie dostosowanej do tego celu sali zabaw "HACJENDA".

 

Wiem jak ważne są w życiu są tego typu imprezy, dlatego każdy projekt traktujemy bardzo poważnie i indywidualnie. Naszym celem jest dostarczenie Tobie i Twoim bliskim wspaniałego, nietuzinkowego doświadczenia i miłych wspomnień, które pozostają na całe życie.

 

 

poprawiny wesele in

 

Pomożemy Wam w organizacji niezapomnianej imprezy począwszy od przygotowania sali zabaw po aranżację wieczoru i przygotowanie meunu z daniami. Naszymi atutami są także dodatkowe atrakcje ośrodka SPRAWDŹ >>>, a także baza noclegowa SPRAWDŹ >>>.

 

sala2

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszego ośrodka. Każda organizowana przez nas uroczystość dopięta jest na ostatni guzik i kończy się sukcesem. Zaufało nam już wielu Klientów, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ:
Wesela >>> SPRAWDŹ
Chrzciny >>> SPRAWDŹ
Komunie >>> SPRAWDŹ
Bankiety >>> SPRAWDŹ
Wigilie >>> SPRAWDŹ
Andrzejki >>> SPRAWDŹ
Sylwester >>> SPRAWDŹ

 

Zapraszamy do HACJENDY już dziś!

  

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt button